O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która przez ostatnie lata solidnej pracy zjednała sobie rzesze zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych.

Jako firma w branży budowlanej, zajmującej się budową domów jednorodzinnych istniejemy od ponad 30 lat. W 2008 roku poszerzyliśmy działalność o wykonywanie elewacji oraz prace wykończeniowe. Od 2010 roku zajmujemy się głównie wykończeniem wnętrz na wysoki standard, przy użyciu najnowszych technologii i najlepszych materiałów.

Działamy na terenie Poznania i okolic. Wprowadzaliśmy na wielkopolski rynek technologie hydrodynamiczne do wykonywania gładzi oraz do malowania natryskowego. Od kilku lat poszerzyliśmy również swoją działalność o wynajem różnego rodzaju maszyn i urządzeń potrzebnych do budowy, wykończenia domu i zadbania o ogród. Jednym słowem - urządzenia potrzebne każdemu MAJSTROWI!

Wynajmujemy m.in. osuszacze powietrza, nagrzewnice, wentylatory, agregaty malarskie i szpachlarskie, rusztowania, zagęszczarki, agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, sprzęt budowlany oraz różne narzędzia ogrodnicze (glebogryzarki, wertykulatory, rębaki, wiertnice do gleby itp.).

Firma z naszą wiedzą, pasją, oraz znajomością mechanizmów rynku, to gwarancja udanej współpracy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Majstrów!